
01.06.2022 - 09:13

12(9.)
Bezva!

01.06.2022 - 09:12

6(3.)
Tohle trochu košilaté, tedy na mě:-)

01.06.2022 - 09:12

12(7.)
Opravdu, zajímavé... básní o cestách je moc, ta tvá je myslím vydařená.

01.06.2022 - 09:10

16(14.)
Koala: díky:-)

01.06.2022 - 00:11

5(5.)
Jo!

01.06.2022 - 00:04

5(4.)
Děkuji všem

31.05.2022 - 23:21

13(7.)
Dandy: Děkuji :)

31.05.2022 - 23:13

13(6.)
Pěkná.

31.05.2022 - 22:49

5(3.)
Skvělý. A takových "Lou Reedů" zatím neprosazených jezdí v tramvaji hodně...

31.05.2022 - 22:45

3(2.)
Skvěle vyjádřený alkoholický splín. Až se z toho musím oklepat - což je míněno jako pochvala. SUPER.

31.05.2022 - 22:41

8(8.)
Koala: Děkuji mnohokráte :)

31.05.2022 - 22:35

8(7.)
Moc hezky vyjádřeno, originální.

31.05.2022 - 22:32

16(13.)
Skvělý. Cítím ten májový déšť i protichůdnoou atmosféru konvalinek u hrobového sloupku...

31.05.2022 - 22:28

12(6.)
Psavec: V tomto případě se mi ovšem úplně nezamlouval.

31.05.2022 - 22:27

13(5.)
Psavec: Děkuji.

31.05.2022 - 22:13

5(3.)
Hezká.

31.05.2022 - 22:13

7(3.)
Smuténka.

31.05.2022 - 22:10

12(5.)
Někdy je třeba náhlý otřes.

31.05.2022 - 22:04

4(4.)
Lenča: Díky za čtení a komentáře.

31.05.2022 - 22:04

13(4.)
Moc hezká, líbí se mi.