Koala: To jsou dvě samostatné miniaturky, tak je každá jinačí, jak se vylíhla.
Díky za pozitivní reakce. Nějakou dobu jsem přemýšlela, jestli ji vůbec vypustit do světa.
Tak často provozujem vískání ve vlasech, drbání na zádech, pak něco, u čeho občas výsknem.
A ty velký písmena na začátku? Já bych to i nechal. Je to jiný, zajímavý...
A ty velký písmena na začátku? Já bych to i nechal. Je to jiný, zajímavý...
Bezva. I dobrej název. Hlavně, že není obráceně- "NEHUMORNÝ HUMOR" - což se taky občas podaří.
A ta druhá, nejdřív verš střídavý "abab" a pak sdružený "aabb", to je nějaký básnický útvar nebo to jen tak vyplynulo?
A ta druhá, nejdřív verš střídavý "abab" a pak sdružený "aabb", to je nějaký básnický útvar nebo to jen tak vyplynulo?
Přijde mi škoda těch velkých písmen na začátcích řádek, kde navazuje na předchozí, například:
Mě též z víček roleta
Se zvolna zavírá
...........
Mě též z víček roleta
se zvolna zavírá
Mě též z víček roleta
Se zvolna zavírá
...........
Mě též z víček roleta
se zvolna zavírá
"HAIKU SADA" - to jsem si nemohl nechat ujít a nezklamalo...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Nikytu řekla o princeznacarodejkaZ :Tuhle osůbku mám mocky ráda. Má srdíčko ze zlata a píše opravdu nádherné básně.

