No, musíme se s tím smířit, jsme prostě Retro:-)oni taky jednou budou, máme toho za sebou víc, mě spíš zajímá co bude ještě dál, kam ten pokrok půjde...miluju gramofon, desky a pamatuji i ty ruské:-) a nedávno na burze, sen pro nás, staré desky všech žánrů...děkuji za zamyšlení, retro nám nikdo nevymaže, ale! Trochu se orientujeme i v dnešní době, to oni v té naší ne
Nevím proč dal kekebreke :-(mně se to líbí, nevnímam gramatiku, vnímam text, ten ji přehluší a nosorožík je top a na paloučku to žije
Tak tohle je fakt skvělý, už ta první sloka vtáhne, je mi to opravdu neskutečně blízké, děkuji, nádherná poezie
Hra se slovy, metafora a samotné podání je absolutní skvost.
A proč nepít, píše ti to dobře i s pitím, sud v druhé a třetí strofě se mi moc líbí a celkově je hezká tvoje podzimní melancholie s řeckou příměsí
Takové pochmurné, řeka si plyne jako čas, něco odnáší a něco připluje, a ta řeka si bude tiše plynout dál, jakoby nic
Po tom mostu jsem šel tak před 40 lety a ve Vltavě uvázlo už do potoku slz.
Štěstí i smutku.
Něco odnáší něco přináší.
Celá staletí
Štěstí i smutku.
Něco odnáší něco přináší.
Celá staletí
Tak tohle jo. Tohle mě baví. Nevím, jestli to tak mělo být, ale zasmál jsem ... od ucha k uchu.
Lilyodjinud : přišel čas, kdy ptáček odletí.....C´est la vie.
Děkuji.
Děkuji.
Dandy : často se dívám z Karlova mostu do řeky, ten pohled, jak řeka plyne, mám moc ráda. Ano často odnáší slzy smutku.
Děkuji.
Děkuji.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yana řekla o Sucháč :Realista, který se občas toulá v oblacích ( to je to první co mě napadne ). Vnímám, že má jasno, ale přesto tomu občas uniká a je mu dobře v tom rozervaném světě básníků, muzikantů, bohémů, a to se mi líbí. Vnímám, že stojí nohama pevně na zemi, ale rád se od země odpoutá. Píše básničky plné radosti ze života, z lásky, z lásky a obdivu k ženám. Ví své a když se občas přežene mráček, brzy ho nahradí sluníčko. A ještě si cením toho, že dokáže pochválit, povzbudit, ale i taktně zkritizovat. Sakra co napsat negativního??? Asi jen to, že ho vlastně vůbec neznám...

