|
... věnováno ...
|
|
ani ta sůl nevadí
|
|
Taky býváte vrbou svým přátelům? Já častěji, než bych si přála, ale přes to jsem vlastně vděčná...nutí mě zastavit se, zamyslet...(ukázka z meilu kamarádce, z reakce na její povzdechy)
|
|
Je to vlastně těžké vyjádřit, proč je pozdě a příliš brzy zároveň ... jenomže, přesně tak to je ... ale moc ráda bych, aby se to dalo změnit ...
|
|
|
|
... legrácka dnešní půlnoci :-D :-D
|
|
Nešťastný a šedivý odraz světa v očích člověka.
|
|
|
|
... věnováno ...
|
|
Tuhle jsem napsala těsně před odchodem z nemocnice:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)

