podobná díla k z pakárny do hvězdárny


photo by LaylaJaglovs.
přidáno 16.09.2009
hodnoceno 7
čteno 2448(37)
posláno 0
přidáno 18.11.2009
hodnoceno 4
čteno 1465(14)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=ApVQxOZwhX0&feature=related
přidáno 19.06.2009
hodnoceno 2
čteno 1370(21)
posláno 0
musim te nakreslit,bude to trvat par hodin kdyz se nebudes hybat, a kdybych te maloval? wow, jen namýchat barvu by trvalo nekolik dni, a pak tomu dat ten tvar?
přidáno 15.12.2009
hodnoceno 5
čteno 1475(18)
posláno 0
... lákání ...
přidáno 16.05.2009
hodnoceno 4
čteno 1809(23)
posláno 0
láska-neláska?
přidáno 24.09.2009
hodnoceno 8
čteno 1626(23)
posláno 0
přidáno 30.09.2012
hodnoceno 3
čteno 1264(9)
posláno 0
pouze a jenom další loučení. photo by Layla*
přidáno 24.07.2009
hodnoceno 3
čteno 2279(34)
posláno 0
z myho neplodnyho obdobi se preci jen neco vyklubalo.. .)
přidáno 15.05.2010
hodnoceno 6
čteno 2185(35)
posláno 0
přidáno 14.03.2013
hodnoceno 6
čteno 1493(17)
posláno 0
přidáno 26.09.2009
hodnoceno 3
čteno 1622(13)
posláno 0
..
přidáno 24.07.2008
hodnoceno 6
čteno 1719(23)
posláno 0
po ránu ...
přidáno 17.05.2009
hodnoceno 4
čteno 1633(17)
posláno 0
nechtěla jsem přecházet...nenávidím totiž přechody!
přidáno 02.11.2009
hodnoceno 6
čteno 1607(24)
posláno 0
...........ach to počasí
přidáno 11.11.2008
hodnoceno 9
čteno 1750(20)
posláno 0
nebáseň napsaná při pojídání jak jinak než meruněk
přidáno 30.07.2009
hodnoceno 2
čteno 1684(13)
posláno 0
my dva, dvě těla, dvě duše, romantický klavír, mých tisíc myšlenek a tvůj zamilovaný pohled (leden 2010)
přidáno 01.06.2010
hodnoceno 5
čteno 1628(25)
posláno 0
Pomlázka z deseti? Dvě propletené dlaně.
přidáno 23.12.2015
hodnoceno 7
čteno 1484(19)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=S-NziGE6DVY moje inspirace je lay**
přidáno 23.09.2009
hodnoceno 2
čteno 1577(29)
posláno 0
1|2|3|4
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :
Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming