podobná díla k Vlasy


Pocity ze sobotního dne...každé vzkříšení stojí kapku bolesti, když se duše vrací z očistce zpátky do svého těla...
přidáno 27.11.2007
hodnoceno 16
čteno 1730(34)
posláno 0
Jedna z novější tvorby... (Je zajímavý že čím víc píšu, tím míň se mi to rýmuje a má to menší rytmus)
přidáno 12.01.2009
hodnoceno 23
čteno 1974(45)
posláno 0
Včerejší noc jsem asi moc přemýšlela...nad smutným osudem některých žen, co znám...;(...Muži by jim měli stát po boku...ale nestojí...bohužel...
přidáno 19.04.2008
hodnoceno 13
čteno 1746(40)
posláno 0
aneb snažím se nebrečet.... Pro všechny, kterým není zrovna dvakrát fajn... i pro ty ostatní... aby si vážili svého štěstí
přidáno 27.03.2008
hodnoceno 16
čteno 2089(52)
posláno 0
...takhle to nepůjde dál...;( člověk si musí umět odpočinout...i od toho, co má moc rád...děkuji Vám pane Hrabě...Vy jste mě toho hodně naučil...* a taky děkuji všem za podporu...mám Vás ráda...*
přidáno 09.04.2008
hodnoceno 13
čteno 1708(49)
posláno 0
jsi pořád se mnou
přidáno 21.05.2016
hodnoceno 7
čteno 1858(19)
posláno 0
Bolest se rodí hluboko v srdci a zrdcadlí se v očích...přilétněte havrani...ať tu mou nikdo neuvidí... /spontální básnička...emoce si dělají co chtějí...ale naštěstí budou mít jen jepičí život/...*
přidáno 18.05.2008
hodnoceno 11
čteno 2034(41)
posláno 0
Natahuje paži, a zaujmout se snaží... (Za každý názor budu velmi ráda)
přidáno 13.01.2009
hodnoceno 9
čteno 1748(36)
posláno 0
Je důležité pochopit, že oheň pálí, a když prší, tak je hlína mokrá...
přidáno 17.01.2009
hodnoceno 9
čteno 1686(32)
posláno 0
Ano - ne - ano - ne - ano - ne?
přidáno 25.01.2009
hodnoceno 9
čteno 1386(36)
posláno 0
Beznadějná... a to dnes opravdu jsem... :-) Jenom taková momentovka, výkřik.
přidáno 28.11.2007
hodnoceno 6
čteno 2065(19)
posláno 0
hoďnoťte a pište komentáře, budu ráda :-)
přidáno 16.11.2007
hodnoceno 5
čteno 1842(17)
posláno 0
tak už je konečně i s obrázkem...
přidáno 02.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1969(33)
posláno 0
přidáno 22.05.2010
hodnoceno 9
čteno 2210(36)
posláno 0
/"co budeš dělat po válce? Myslím - kromě toho, že budeš mou ženou?"/
přidáno 22.09.2008
hodnoceno 12
čteno 3672(71)
posláno 0
Po poznání pár lidí z jiné stránky a po té, co jsem si uvědomil, že si nedokážu vzpomenout na jediný okamžik, kdy jsem byl šťastný E
přidáno 11.08.2008
hodnoceno 4
čteno 1819(25)
posláno 0
přidáno 06.04.2008
hodnoceno 10
čteno 2386(31)
posláno 0
...
přidáno 09.12.2007
hodnoceno 9
čteno 2099(19)
posláno 0
Je to těžké.....správně se rozhodnout. E
přidáno 03.03.2008
hodnoceno 5
čteno 1638(22)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :
Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming