|
|
|
....
|
|
posloucham si tu the weeknd, jsem na facebooku, jdu si pustit film a nedelam nic. tesim se, az mi prijede zpatky a az zas zejtra skoncim v praci a budu delat to samy co ted. nic.
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6Xf7lM&feature=related
|
|
„Nejhorším hříchem vůči našemu bližnímu není nenávist, ale lhostejnost.“ Shaw George Bernard
|
|
....
|
|
|
|
kocovina. radost i smutek. vsechno.
|
|
* * * ty sou pro tebe. pro ně.. ZA MĚ!
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=JG0xiweOaMw
|
|
Zatim dobrý... (Z deníku...)
|
|
ja sem si ji zamilovala...zamilujte si ji taky...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Yana :Neskutečně přirozená básnířka, která dokáže zachytit běžný život podobně, jako malíř na obraze...

