|
je to takovy neco-nic...puvodne to melo bejt neco uplne jinyho,ale to se mi asi poradne teprv prolezi v hlave a treba to pride pozdeji...
|
jezdila jsem limuzínami
dávala si nohu přes nohu
opíjela bohaté muže
a vyhazovala z oken jejich bankovky
smáli se
někdo jiný plakal
pro své laciné ideály krásy
a já ty slzy utírala
tak to dopadá
vždycky je někdo uražený a ponížený
dávala si nohu přes nohu
opíjela bohaté muže
a vyhazovala z oken jejich bankovky
smáli se
někdo jiný plakal
pro své laciné ideály krásy
a já ty slzy utírala
tak to dopadá
vždycky je někdo uražený a ponížený
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
uražení a ponížení : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : podoba
Předchozí dílo autora : mraky
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E

