|
A je mi smutno že slunce nedá mi víc a proto nejsem ještě zralá do Bohnic
|
|
|
|
nestačí....co?
|
|
|
|
Ptákovina o tom, jak by to mohlo vypadat, kdyby mouchy měly satelitní mapy pavučin :D Samozřejmě vítám veškeré rady, názory, připomínky,
hodnocení, kritiku atd... :-)
|
|
Vím, přicházím s křížkem po funusu; budiž mi omluvou, že alespoň "počat" byl tento text v únoru :)
|
|
|
|
měla by tam být ještě jedna, snad ji někdy napíšu :-)
|
|
prijde mi to jak moje prvni "basnicka"...po strasne dlouhe dobe sem "neco" stvorila...prijdu si posledni dobou zvlastne...nejak sve pocity nepobiram..nebo je neumim vyjadrit..
|
|
blbost, kterou jsem složil cestou do Prahy a je, bohužel, založená na pravdivé příhodě... :D
|
|
|
|
|
|
***
|
|
16. 8. 2003
|
|
tahle báseň vznikla jako mnoho dalších... na zadané téma formou sázky...
|
|
jsem středoškolák---a dislektik---- moc se omlouvam za chyby
|
|
tu
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=O6iBzQXOjPw
dny, kdy o nas premejslim. ja o nas vlastne ale premejslim porad. nejsme v tom jen my dva, to ale vis. i presto je tohle muj nejdelsi vztah v zivote. a moje vsechno se stupnuje. nechci vycouvat. kiss me.
|
1|2

