|
|
|
Jen do me.. ;)
|
|
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=wZmvJknzLfU&feature=related
|
|
...
|
|
..
|
|
|
|
..
|
|
neprohrávám. rovnou se vzdávám. je pro mě důležitější přátelství. který bych svým vyznáním zničila. dusim to v sobě. a věřim v lepší zítřek.
|
|
srdce nespoutej se mi obvazy od ran...che:D;)..každopádně nemá to být zklamání..ale taky nejde o optimistiku..takže...to je asi vše co bych vám k tomu chtěla říct...:)
|
|
|
|
chci porad neco psat, mam o cem psat, citim to, ale nikdy nejsem dostatecne spokojena s vysledkem. nevim, jak mam lip psat, aby to pro vas bylo pochopitelne...a nevim,jak psat, aby se to blizilo umeni. nevim nic.tak jak ja uprime pisu, tak vy ctete....
|
|
.depka
|
|
bude lip...
|
|
|
|
|
|
|
|
...
|
|
moje vlastní fotka a moje vlastní krabička .D
jinak.. nerada bych, aby ta báseň byla klišé... .(
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Nikytu řekla o mr Scraper :Fajn člověk, se kterým se dobře píše. Oba nás pojí stejná vášeň Within Temptation, viď;-)

