podobná díla k V běhu ...


Něco k zamyšlení. Já mám jasno, co vy? ;)
přidáno 28.04.2018
hodnoceno 19
čteno 1375(30)
posláno 0
přidáno 31.03.2009
hodnoceno 11
čteno 1888(22)
posláno 0
...
přidáno 01.02.2009
hodnoceno 9
čteno 2082(45)
posláno 0
depression..hate..sorrow..love.. tears of the heart..
přidáno 13.02.2009
hodnoceno 6
čteno 2319(21)
posláno 0
jen tak..viiitr...fakujete system? /kategorie-specialni nekategorie/
přidáno 13.03.2008
hodnoceno 11
čteno 2178(35)
posláno 0
musím se přece smát, nemůžu kvůli tobě brečet.. nejde to..
přidáno 14.02.2009
hodnoceno 5
čteno 1787(24)
posláno 0
Zase něco nezařaditelného...
přidáno 16.02.2009
hodnoceno 3
čteno 1787(17)
posláno 0
*moc silny tema na me..nechci rikat neco cim bych rekla az moc..nechci pak litovat.* ___takze miniatura
přidáno 21.04.2008
hodnoceno 9
čteno 1708(35)
posláno 0
hm
přidáno 24.08.2009
hodnoceno 4
čteno 2000(25)
posláno 0
přidáno 25.02.2009
hodnoceno 3
čteno 1699(15)
posláno 0
Tenhle je nejstarší, kreslila jsem ho asi před 15 lety...
přidáno 08.06.2012
hodnoceno 5
čteno 1360(14)
posláno 0
přidáno 25.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1942(16)
posláno 0
naprosto automatický text... možná jej lze vnímat také jako deníkový zápis, kdo ví...
přidáno 20.06.2008
hodnoceno 9
čteno 1727(36)
posláno 0
přidáno 03.08.2011
hodnoceno 6
čteno 1631(16)
posláno 0
happy anet a jeji friendS!
přidáno 03.03.2008
hodnoceno 7
čteno 1509(31)
posláno 0
nechci ublizovat.
přidáno 31.05.2009
hodnoceno 5
čteno 2304(41)
posláno 0
1|2|3|4
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming