|
Něco k zamyšlení. Já mám jasno, co vy? ;)
|
|
|
|
...
|
|
depression..hate..sorrow..love..
tears of the heart..
|
|
jen tak..viiitr...fakujete system? /kategorie-specialni nekategorie/
|
|
|
|
musím se přece smát, nemůžu kvůli tobě brečet.. nejde to..
|
|
Zase něco nezařaditelného...
|
|
*moc silny tema na me..nechci rikat neco cim bych rekla az moc..nechci pak litovat.* ___takze miniatura
|
|
hm
|
|
|
|
Tenhle je nejstarší, kreslila jsem ho asi před 15 lety...
|
|
|
|
|
|
|
|
naprosto automatický text... možná jej lze vnímat také jako deníkový zápis, kdo ví...
|
|
|
|
|
|
happy anet a jeji friendS!
|
|
nechci ublizovat.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)

