podobná díla k Jednou


Někdy přijdou chíle...
přidáno 21.07.2013
hodnoceno 17
čteno 1914(42)
posláno 0
páteční noc se protáhla...hledáním, nebo spíš prohledáváním... sebe sama... aneb...není nad to vypsat se z podoby...;-D
přidáno 10.02.2008
hodnoceno 18
čteno 1740(38)
posláno 0
a je tady zas...
přidáno 31.10.2008
hodnoceno 13
čteno 1810(33)
posláno 0
...tohle není o lásce...o poezii...o krásných slovech....tohle je moje hladinka smutku v krvi...upřímná zpověď květinám...*
přidáno 04.07.2008
hodnoceno 15
čteno 2042(49)
posláno 0
tak si toho važ...
přidáno 28.07.2008
hodnoceno 11
čteno 1347(25)
posláno 0
Tak jsem zase zkusil složit něco do veršotepárny. Uznávám, že je to ptákovina, ale zapracovat do rondelu s jeho trochu nezvyklou strukturou a jen dvěma možnými rýmy zadaná slova a mít na to ještě šibeničně krátký čas, je trochu náročné na fantazii i kombinační schopnosti. Slova prý pocházejí z knihy George Orwella „1984”: Jsou to: hlad vlas člen obraz osud.
přidáno 20.02.2016
hodnoceno 14
čteno 1261(22)
posláno 0
Tak mě napadlo, co když to vážně nemělo cenu? Takový proud myšlenek, co vzešel z ničeho a končí nikde. A taky trochu pravda a trochu lež...ale mělo by to končit tím, že to nemělo cenu...
přidáno 08.11.2008
hodnoceno 10
čteno 1757(22)
posláno 0
čtyři "průhledovky" do pocitů po 19. narozeninách....ještě mě tam nahoře nechtějí...:) jsou to takové zachycené okamžiky...byla bych moc ráda za komentáře - ...na hodnocení nezáleží...
přidáno 25.09.2008
hodnoceno 9
čteno 2227(25)
posláno 0
sám nevím, jen jsem si hrál..
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 10
čteno 2035(36)
posláno 0
obnažené já..../vráceno/...;)
přidáno 07.09.2008
hodnoceno 7
čteno 2316(35)
posláno 0
Nedalo mi to. Nešlo mi o báseň, ale o myšlenku.
přidáno 22.09.2008
hodnoceno 10
čteno 2315(35)
posláno 0
?!?
přidáno 07.04.2008
hodnoceno 18
čteno 2146(56)
posláno 0
Děkuju Adrianne za inspiraci...
přidáno 28.08.2008
hodnoceno 10
čteno 1685(30)
posláno 0
...ta holka stála celou cestu nade mnou a dívala se mi do očí...a já jí tak moc rozuměla...tak moc...
přidáno 29.09.2007
hodnoceno 8
čteno 2226(36)
posláno 0
Musím už napsat něco veselého..:-)
přidáno 14.10.2007
hodnoceno 9
čteno 2383(29)
posláno 0
opět páteční noc... nevím, proč jsou vždycky tak zajímavé... ale co, aspoň mám o čem psát... :D
přidáno 13.10.2007
hodnoceno 10
čteno 2046(44)
posláno 0
nechci pojmenovavat svuj zivot. to je jak kdybych volala na psa!
přidáno 20.05.2008
hodnoceno 14
čteno 1807(28)
posláno 0
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1629(20)
posláno 0
tam někde uvnitř člověka - ten pocit nemám rád
přidáno 07.01.2008
hodnoceno 14
čteno 2294(45)
posláno 0
jedno malé tajemství....:-P
přidáno 02.11.2007
hodnoceno 10
čteno 2290(49)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming