podobná díla k ŠAŠEK A KRÁL


... :o)
přidáno 25.11.2007
hodnoceno 41
čteno 3176(85)
posláno 0
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
přidáno 27.05.2008
hodnoceno 18
čteno 2105(47)
posláno 0
:)
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 19
čteno 1835(31)
posláno 0
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
přidáno 17.09.2008
hodnoceno 13
čteno 1872(38)
posláno 0
Pocitovka...
přidáno 05.08.2012
hodnoceno 14
čteno 1621(27)
posláno 0
:o)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 16
čteno 2041(41)
posláno 0
:)
přidáno 10.11.2007
hodnoceno 16
čteno 2172(42)
posláno 0
:o) společná práce škrabáka a roztomilé nejmilejší nejhodnější Lízinky :-D
přidáno 02.07.2008
hodnoceno 13
čteno 2267(31)
posláno 0
přeberte si to jak chcete
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 24
čteno 2261(55)
posláno 0
...
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 20
čteno 1758(36)
posláno 0
*
přidáno 19.11.2008
hodnoceno 12
čteno 2114(35)
posláno 0
...
přidáno 17.09.2008
hodnoceno 8
čteno 1926(17)
posláno 0
momentální miniatura.
přidáno 21.11.2008
hodnoceno 8
čteno 1974(17)
posláno 0
...
přidáno 08.10.2007
hodnoceno 17
čteno 2139(49)
posláno 0
jsem rozčílená
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 11
čteno 2110(21)
posláno 0
přidáno 01.10.2008
hodnoceno 7
čteno 1423(16)
posláno 0
... sluchátka ;)
přidáno 23.11.2008
hodnoceno 10
čteno 2310(35)
posláno 0
/////
přidáno 28.01.2009
hodnoceno 12
čteno 2275(43)
posláno 0
koncert HIM v Praze se mimořádně vydařil...i noc...s pugetem žlutých tulipánů a sklenicí vína;-D...v takovou noc se prostě spát nechodí...
přidáno 15.03.2008
hodnoceno 10
čteno 2246(29)
posláno 0
zima
přidáno 28.11.2007
hodnoceno 20
čteno 1732(25)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming