|
Pro všechny kačery. (A nejen pro ně.)
|
|
........
|
|
Něco i pro děti.
|
|
Opět jsem zamířil do přírody a přídávám tři drobné hříčky o jednom známém hmyzu. Snad se Vám budou líbit a i trochu pobaví čtenáře.
|
|
Jarní les
|
|
Když je smůla.
|
|
Zvířátko milované všemi zahrádkáři.
|
|
Vinaři nemají tyhle ptáky v oblibě, protože jim způsobují značné škody a nedají se na dlouho zaplašit. Takové špaččí hejno nemá ve sklizni konkurenci a připraví nás o pěkných pár litrů vína.
|
|
Nastává čas dovolených a řada lidí míří do exotických destinací. Nic proti tomu, ale víte, co tam číhá za nebezpečí pro nezkušené turisty?
|
|
Někomu mohou vadit milostné hrátky v přírodě.
|
|
Co potkáte v lese.
|
|
I pavouček to má těžký.
|
|
Přidávám něco pro zábavu a postřeh.
|
|
Jaro je skvělé.
|
|
Pomsta houbařům.
|
|
|
|
Tak si dáme po čase zase jeden rispet, který je tu jen zřídka. Déšť příroda potřebuje, ale když jste zrovna na výletě, tak Vás moc
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lattinouette [18], FoxHoundcz [17], Stify [14], Sid [12]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

