|
|
|
|
|
Kdo hledá, ten najde.
|
|
|
|
kategorie správná, puritáni nečíst
|
|
|
|
|
|
|
|
Občas napíšu dílo jako bych byl žena.
|
|
Kocovina je nejlepší básník špatných veršů
|
|
Jedna nezraněná :)
|
|
|
|
a nepřestat
|
|
VI.
|
|
|
|
|
|
O intimních kontaktech v době pandemie. Něco jako povídka, ale lyrická (bez děje, ale báseň to není). Nikdy bych nečekal/a, že zrovna já něco takového napíšu, ale je mimořádná doba. Inspirovaly mě nečekané paralely mezi nošením roušek a milostným chováním lidí.
|
|
.. ale vážně, jen kousek.. pro začátek ;)
https://www.youtube.com/watch?v=6ceWQ2E2YVE&list=UUlaRBVGptGapzzYFYb0nkew&index=18
|
|
|
|
Muži ano
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Thesssinka :o Thessince ještě uslyšíme - v hitparádě v rádiu... :-D

