|
mojesracka
|
|
Další lehce pesimistické a jedna z mých prvních :-)
|
|
|
|
moje první básnička, tak pět let stará:-)
|
|
Je to jenom... něco dost rychlýho... není mi dobře...
Věnováno.
|
|
|
|
obyčejné zamyšlení...
|
|
Nedá si pokoj a nedá....:-))
|
|
- - -
|
|
myslím, že každý se takhle už někdy cítil...syndrom absolutního vyhoření, nejbližší člověk na zabití...ale přesto skvěle...
|
|
včera.. emocionální žblept.
|
|
|
|
*
|
|
Zatim dobrý... (Z deníku...)
|
|
... úryvek z knihy života
|
|
|
|
tohle je moje nej básnička, prostě srdcová záležitost. :))
|
|
Tak to prostě zkusím jinak. Naivisticky :-))
|
|
:) oslík je nahodou chytré zvíře
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).

