|
Přidávám další porci mých oblíbených limericků na pobavení. Možná Vám příjdou k chuti nebo snad k inspiraci, což by bylo docela fajn.
|
|
Šikovná děvčata.
|
|
Učení hrou.
|
|
I malá myška dovede polekat nejednu ženu, což můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Nevím proč tohle roztomilé zvířátko je důvodem takové paniky.
|
|
Dnes žádné vepřo, knedlo, zelo, ale nakoukneme do jiné, exotické, kuchyně. Snad Vám zachutnají moje kuchařské miniaturky.
|
|
Alkohol je metla lidstva, ale když ono to tak dobře chutná.
|
|
Kdepak randit v obilí, to žádný sedlák nemá rád a rázně si dokáže zjednat pořádek.
|
|
Když je chuť.
|
|
Já ho znám.
|
|
Dobře se to pije.
|
|
Přidávám tři miniaturky o ženách a zároveň se omlouvám, že nevyzněly moc lichotivě. Berte to s humorem jako básnickou nadsázku a nadále mi zachovejte přízeň.
|
|
Dneska přidávám něco pro mlsné jazýčky.
|
|
Plyn i uhlí podražilo.
|
|
Nemravný básník.
|
|
Tak zase přidávám nějakou tu ptákovinu.
|
|
Rychle pryč.
|
|
Známá děvčata.
|
|
Tentokrát jsem tak trošku nakoukl za klášterní zdi, kam se tak často nechodí. Snad jsem někoho příliš nepopudil, to bych opravdu nerad.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Raphael [18], LucasBun [15], Rico11 [14], incompris [14], taron [14], Akaren [13], jaroslav [12], Olivka [11], markky [9]» řekli o sobě
Meluzina řekla o BorůvkaB :Myslím, že se v Borůvce snoubí talent s disciplínou. Neustupuje z výborně propracované formální stránky a má co sdělit světu. Jen tak dál!

