|
posloucham si tu the weeknd, jsem na facebooku, jdu si pustit film a nedelam nic. tesim se, az mi prijede zpatky a az zas zejtra skoncim v praci a budu delat to samy co ted. nic.
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6Xf7lM&feature=related
|
|
|
|
....
|
|
nevím.psaná u doktorky.a je to prostě básnička.moje.stojím si za ní.sem poslední dobou hodně unavená a tohle..je takovej brainstorm.opět je hodně vymyšlená.
|
|
|
|
|
|
|
|
Něco staršího..někdy z tohohle roku..kdy přesnějc, to vám nepovim..a stejně je to asi jedno..
|
|
|
|
Tak já nevím. Chtěla sem napsat do tématickýho tejdne a vyšlo z toho tohle;+)
vůbec mi nejde poslední dobou psát. tak prosím to omluvte:))
|
|
. asi tak...přesně to plánuju zejtra celej den...bohemia jazz fest... záchrana........
|
|
:o)
|
|
desne stara.
|
|
- věnováno /D/- /jazyk omlouvám/
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Makyna :Vycházející hvězda české poezie... Pokud se odvážíš a vydáš sbírku (a dáš mi vědět, že se tak stalo:-)), budu určitě mezi prvními, kdo si ji koupí... :-)

