|
Tak, vše hezké jednou končí a po měsíci tvorby končí i má písmenková anabáze miniatur s Ferdou. Všem děkuji za motivující komentáře a přeji pokud možno klidné dny.
|
|
"Mars útočí"...tentokrát, doufám, jen na bránice případných čtenářů.
|
|
Pokus o rýmovanou prózu. Blbina, ale výborné na procvičení autorova mozku, s přihlédnutím na rytmiku a melodičnost.
|
|
Vymyslel jsem si na sebe takovou trochu pakárnu na procvičení mozku. Jako malej kluk jsem vlastnil Sekorovu knihu "Ferdův slabikář" a hrozně se mi v ní líbily říkanky na jednotlivá písmenka. Pojal jsem tedy nápad, předělat je do verze pro dospěláky, při zachování jejich obsahu. No, není to zrovna jednoduché, ale pokusím se. Vkládat budu po třech miniaturách a mezitím popracuji na dalších, objeví se vždy původní verze a pod ní můj hokus-pokus. Za některé expresivní výrazy popř. děje se dopředu omlouvám.
|
|
|
|
|
|
Nový projekt. Přidám postupně několik veršovánek na téma - sluneční soustava. Začínám tělesem nejobjemnějším.
|
|
A třetím tělesem v sérii je planeta, na které jsem se přihlásil k trvalému pobytu.
|
|
|
|
Veršované drabble na zadanná slova:
skořice*slamák*díra*ohnutý*srkat.
|
|
Další z těles sluneční soustavy
|
|
|
|
|
|
|
|
Nenapadá vás lepší název?
|
|
Šaziho tisíc a jedna noc
|
|
|
|
Z těch okamžiků, kdy zastavil se čas..
|
|
|
|
Šaziho tisíc a jedna noc
|


