podobná díla k Jeho svět?


... :o)
přidáno 25.11.2007
hodnoceno 41
čteno 3174(85)
posláno 0
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
přidáno 27.05.2008
hodnoceno 18
čteno 2104(47)
posláno 0
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
přidáno 17.09.2008
hodnoceno 13
čteno 1872(38)
posláno 0
zima
přidáno 28.11.2007
hodnoceno 20
čteno 1732(25)
posláno 0
přeberte si to jak chcete
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 24
čteno 2261(55)
posláno 0
:o)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 16
čteno 2041(41)
posláno 0
...
přidáno 08.10.2007
hodnoceno 17
čteno 2139(49)
posláno 0
:)
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 19
čteno 1833(31)
posláno 0
.o me.
přidáno 16.01.2008
hodnoceno 13
čteno 1617(30)
posláno 0
/////
přidáno 28.01.2009
hodnoceno 12
čteno 2275(43)
posláno 0
:)
přidáno 10.11.2007
hodnoceno 16
čteno 2172(42)
posláno 0
Poslední pro něj... Já jdu dál!
přidáno 24.05.2008
hodnoceno 9
čteno 1904(25)
posláno 0
...
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 20
čteno 1757(36)
posláno 0
chtěla jsem tančit...a pořád chci:)
přidáno 15.10.2007
hodnoceno 14
čteno 2455(118)
posláno 0
přeci jen s trošičku menším opožděním.. původně myšleno jako soutěžní dílo na tema: šeptání jednoho člověka.
přidáno 20.08.2008
hodnoceno 10
čteno 1875(42)
posláno 0
asi celkem uhozená... ale co víc byste mohli chtít... čtěte pouze na vlastní riziko... nebezpečí újmy na zdraví a životě...
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 22
čteno 2059(41)
posláno 0
koncert HIM v Praze se mimořádně vydařil...i noc...s pugetem žlutých tulipánů a sklenicí vína;-D...v takovou noc se prostě spát nechodí...
přidáno 15.03.2008
hodnoceno 10
čteno 2244(29)
posláno 0
..
přidáno 11.01.2008
hodnoceno 7
čteno 1728(20)
posláno 0
bez komentáře...
přidáno 21.10.2007
hodnoceno 12
čteno 2336(22)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :
anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming