|
|
|
|
|
|
|
|
|
sobě.. jiným..
|
|
|
|
hráli mi.
|
|
ztrácím se v sobě, nenacházím, snažím, bloudím a blouzním když v moři tnu, na měsíc plavu a sním o tom dnu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
není mi (z ní) dobře; měla jsem tendence ji během přepisování opravovat, nakonec jsem to s vypětím vší OCD neudělala
|
|
|
|
Vrátit to ..
|
|
|
|
pukneš.brzy.
|
|
Hodně afektovaná, ale musela ven.
|
|
K takovým věcem se nic nedodává... ;)
|
|
Těžký večer, se slzami v očích. Měla být poslední, díky Bohu nebyla.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Meluzina řekla o loner :Myslím, že kvůli muži, který dokáže napsat takovou poezii stojí ženě za to obléct jen lehkou krajku a roztančit jeho představivost. :)

