|
Strašně mě baví jen tak sednout ke klavíru, zapomenout na všechno a nechat se unést fantazií. Říká se, že každá tónina má svoji vlastní barvu a náladu. Tak tohle je pro mě d-moll :-)
|
|
Možná jsem schizofrenik, možná mam ráda sovy, tady raději buďte shovívaví.
|
|
Trochu delší 3. díl. Ale snad přijde k chuti!
|
|
Inšpiráciou k tejto básni mi bol dnešný zahmlený deň a jeden hrôzostrašný dokument o vojne v Iraku. Skúšam novú techniku písania, tak by som bola vďačná za komentáre aj ohľadom formy. Vďaka.
|
|
|
|
jen tak mě to napadlo :)
|
|
úplňková
|
|
Jak jsem slíbil, zde je první část detektivky.
|
|
|
|
|
|
Toliko k moderní poezii.
|
|
|
|
moira v jeskyni, kde pramení nil a rodí se hvězdy. Šupl8ková
|
|
2. díl mojí detektivky.
|
|
Veliký experiment, po zhlédnutí jedné fotky (kterou se mi bohužel nepovedlo najít) mě napadlo....
|
|
Teď vám sem pár dní budu dávat takovouhle básničku, akorát vždycky jinak... zejtra hajku nebo sonet... ještě se nemůžu rozhodnout :P :D
|
|
|
|
|
|
jsem trapná a taky jsem se nechala inspirovat Malováním do srdce a Manifestem Masochismu
|
|
zde vidíte experimentální pokus o pokus skloubit a sestavit báseň s hustodrsnými větami v cizím jiném jazyku který mi autoru nejde a nejdumím ho bohudíž naštěstí mi překladač slovník potvrdil správnost smysluplnost věty slov jde tu o nesmyslnost štirealismus doplněný lží kecy o světova hnusnostech a měla se jmenovat zkurvené konce započatého bytí od začátku přes pití po zabití ale jsem stydlivá zpitá hurva tečka
|

