podobná díla k Sonet 6.


Báseň vznikla po jednom dialógu. Neviem, či je zaradená v správnej kategórii, to posúďte prosím sami. Rada by som už v úvode upresnila, že som sama veriaca, a teda vôbec nemám v úmysle znevažovať vieru.
přidáno 04.05.2016
hodnoceno 28
čteno 1383(14)
posláno 0
Je večer, pozdní čas, ku spánku již láká měsíčku hlas... Hlas, který nenávidím nejen k večeru...
přidáno 27.11.2008
hodnoceno 11
čteno 1888(24)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 03.06.2008
hodnoceno 6
čteno 1551(15)
posláno 0
..další díl sonetů pro mého učitele matematiky.. Tenhle moc nemusím, ale do řady prostě patří ;-)
přidáno 05.06.2008
hodnoceno 5
čteno 6170(18)
posláno 0
..další učitelský sonet.. když je v pátek dvouhodinovka matiky..;-)
přidáno 07.06.2008
hodnoceno 4
čteno 1793(18)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 29.05.2008
hodnoceno 5
čteno 2002(22)
posláno 0
To zas byl match
přidáno 27.11.2007
hodnoceno 9
čteno 1993(29)
posláno 0
Helenka Vondráčková zpíval kdysi velký hit: písničku "Chytila jsem na pasece motýlka!" Dáda Patrasová pak na stejnou melodii zpívala: "Chytila jsem na pasece žížalu!" A já, vida příšernou říkánku o klíštěti u reklamy na očkování, jsem složil tohle...
přidáno 14.10.2008
hodnoceno 12
čteno 1996(27)
posláno 0
Dámy pochopí...:o))
přidáno 30.09.2007
hodnoceno 15
čteno 2528(35)
posláno 0
... když jsem malovala byt ...
přidáno 14.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2153(18)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 30.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1597(16)
posláno 0
(Aneb srandička - zrcátko do hlubin študákovy duše. Neberte nijak vážně.)
přidáno 05.11.2008
hodnoceno 9
čteno 2128(25)
posláno 0
Tak zase něco ztřeštěného:-) Inspirace z literu od jedné básně na téma 'urna'... ... Vdova se bojí, že její manžel už jí po smrti nebude užitečný a odmítá se s tím smířit /malinko černý humorek/
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 10
čteno 1969(21)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky (zv. Cipísek) z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 04.06.2008
hodnoceno 7
čteno 3522(14)
posláno 0
Zveršovaný vtip o ajťácích. Snad pochopíte :D.
přidáno 04.06.2011
hodnoceno 9
čteno 2097(17)
posláno 0
.. taková "hravá" blbost..:-D
přidáno 05.04.2008
hodnoceno 7
čteno 2137(24)
posláno 0
opravdu zmizela..
přidáno 25.01.2019
hodnoceno 18
čteno 1061(19)
posláno 0
...měří všem stejně......a to je asi dobře:-)
přidáno 29.10.2008
hodnoceno 6
čteno 2135(25)
posláno 0
mini, inspirována nutelkou ;-) ... hříška ... absolutní rým :-)
přidáno 15.11.2011
hodnoceno 4
čteno 1619(13)
posláno 0
1|2|3

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming