|
Vim že neni dobrá po pravdě je hrozná,ale kámoška mě sem í donutila dát tak že chci tu krytiku vidět perteto domě já to unesu .
|
|
"Na, tady je něco pro tebe a teď si vyber, co to znamená." - Kato
|
|
Taková lehká inspirace "Pavanou za mrtvou infantku" Maurice Ravela.
|
|
Myslím, že nemusím nic moc dodávat, neboť mé názory jsou všude v komentech v posloední době
|
|
.. za některé věci si asi opravdu můžeme jen a jen sami :)
|
|
Pocity, které jsou unvitř mně každý den, večer..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Soutěžní.
Snad jsem moc neodbočil od tématu, ale nic jiného mě nenapadlo. :D
|
|
|
|
Aneb jak se dostat do podvedomi nenapadnym zpusobem
|
|
Fajn koncert, zábava..já byla jedna ze dvou pogujicich (bylo moc brzy na odvázaný dav)..No a co se nestane, pár fotek s kapelou, panáka na baru a dnes mě na facebooku překvapilo tohle! :0)
|
|
|
|
Chce to úpravy, zvláště ten konec - kritizujte! ;-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Kira.cool [18], vokis [17], littlekaci [14], iluze [13], hříšník [12], Meedea [12], Mona019 [12], Darek [10], Breta [9]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

