|
...... co je víc
|
|
...
|
|
Láska je jako slza: vzniká v oku, dopadá do srdce (Publilius Syrus, Myšlenky) , jedna vzpomínková...avšak stále aktuální :-)
|
|
trochu rozpolcená ... možná
|
|
...
|
|
|
|
K čemu je všechno trápení,
když osud stejně nezměníš?
Raději hledej souznění
s tím, kdo již na Tě čeká již!
|
|
...
|
|
|
|
......
|
|
nás spojuje...
|
|
...
|
|
|
|
jedna zapomenutá ...
|
|
Forma ABaAabAB (velká písmena označují identické verše, malá jen rýmovou shodu), jde tedy o osmiveší se dvěma rýmy. Zadaná slova: Cesta, důkaz, otec, mince, lotr.
|
|
Změť slůvek, která se na mne odnikud vychrlila...
|
|
Takový je život, taková je láska, slova, úvaha, nic nového pod sluncem...
|
|
? jen takové krátké zamyšlení - co je bez řešení - proč ?
|
|
i mandle mám tak ráda...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Orientera [17], James Libustka [15], Elis-Němečková [13], jsph [9], Alma Neradostná [4]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Severka :Slečna.. co ji vůbec nemusíte znát osobně, abyste stačili pochopit alespon tak důležitou věco, jako je její světluškovské poslání... :)


