|
... :o)
|
|
-nenapadl mě lepší název.. třeba časem změnim-
|
|
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
|
|
/////
|
|
Někdo se přidá, jiný zavrhne. Je to jen vyjádření subjektivního pocitu. Nic víc v tom není radno hledat.
|
|
Francouzská verze. :) jsou tam chyby /je tam hodně chyb!/, určitě v časech, a překlad je dosti umělý /není tady, dodám později/.. ale.. toho si nevšímejte /pokud je to možné/.. přeci jen ve francoužštině se stále zlepšuju, a není moc jisté, kolik toho už umím :)
|
|
:)
|
|
...
|
|
přeberte si to jak chcete
|
|
|
|
... sluchátka ;)
|
|
Mé původní soutěžní dílo (nakonec neodesláno)
|
|
desne stara.
|
|
*
|
|
všesměrný tok myšlenek. (vřele doporučuji nečíst)
|
|
:o)
|
|
momentální miniatura.
|


