|
NApadlo mně to, když jsem se dívala do zrcadla a musela jsem se hrozně smát, ani nevím čemu ... Krátká oddechovka pro pobavení, snad se v ní třeba i někdo z Vás pozná.
|
|
Vlastně se čas blížil spíš k polovici druhé ranní.
- "pásmo" dvou nezávislých mini haikoidních básní.
|
|
Ze sbírky: "Pravdy Ne"pravdy""
|
|
|
|
Ze sbírky: "Pravdy Ne"pravdy""
|
|
|
|
K napsání mně inspirovala jedna zdejší báseň...
|
|
Kratičká myšlenka. Napsala jsem ji už před nějakým časem, teď jsem ji náhodou vyštrachala. :-)
|
|
Škoda, že nemáme žádné jizvy po radosti. Tak málo si toho odnášíme z okamžiků, kdy jsme v klidu.
|
|
každý řádek myšlen zvlášť, zvláštním systémem udává to skryté situace, ovšem myslím si, že nejsem jediná, jež nemůže spát a plodí i takovéto zamotané věty se smyslem, který to možná dává jen mě :D
|
|
|
|
o životě
|
|
|
|
...Čas se mi krátí...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yana řekla o Kakuzu :Jednou tě někdo nazval pupenem, pamatuješ, řekla bych že to vystihl přesně a tuším, že až vykveteš budeme zírat. Tvoje poezie je čím dál lepší(-:

