|
Taková, něčím jiná báseň, napsána do malého bločku při sledování filmu, respektive reklam. Ale to jí na upřímnosti neubírá. Teda, snad ne.
|
|
Co vše se stane v jedné vteřině?
|
|
30.7.2012 22:37
|
|
Moje pantheistické záchvaty..:-)
|
|
malý pokus o báseň :) prosím o jakékoliv komentáře :)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
co k tomu dodat no... snad jen, že to nemá být líbivá básnička o kočičkách a sluníčku
|
|
je před námi schováno ještě mnoho tajemství, které možná jednou objevíme až budeme připraveni na čirou pravdu ať jsme nebo nejsme věřící
|
|
Bože, jestli tam jsi, pomoz....!
|
|
|
|
dnes jsem měl chuť experimentovat, tak budu rád za kritiku :-D
a předem se omlouvám zy případně chyby, čeština mi moc nejde :-D
|
|
Nejlíp stejně chutná cesta domů vlakem:-) tentokráte v základu s nahrávkou na homemade plechovej resonator
|
|
|
|
zajel jsem si pro čerstvé rohlíky a něco k nim, cestou krajem Vysočiny jsem si všiml momentu počínajícího dne..
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
štiler řekla o casa.de.locos :poezie je sdělení


