Vím, že bych se neměla ani pokoušet shazovat před vámi svojí vlastní tvorbu, taky nechci aby to tak vypadalo, jenom chci říct, že se vám tahle báseň bude možná zdát trochu jako klišé, ale pro mě je to něco víc a v tuhle chvíli mně ani moc nezáleží na vašem názoru. V každém případě za ně stejně děkuji.
přidáno 12.11.2011
hodnoceno 86
čteno 3305(106)
posláno 0
jako ve snu
přidáno 28.10.2014
hodnoceno 21
čteno 2026(19)
posláno 0
číst ve tvých očích dojetí
přidáno 07.09.2014
hodnoceno 22
čteno 1782(17)
posláno 0
A co kdybych se ti ztratila?
přidáno 12.11.2014
hodnoceno 26
čteno 1829(16)
posláno 0
přidáno 01.02.2014
hodnoceno 22
čteno 1733(26)
posláno 0
Čím déle zkoumám záhadný fenomén jménem ŽENA, tím více zjišťuji, jak málo o něm vím a množina všech těch neprobádaných oblastí dramaticky roste kvadratickou řadou...;o)
přidáno 06.06.2009
hodnoceno 30
čteno 2585(39)
posláno 0
základní tón na konci skladby /tónika/ = Láska
přidáno 07.11.2014
hodnoceno 18
čteno 1783(20)
posláno 0
Soutěžní triolet. Povinná slova: dveře, mlčení, ruka, tělo, chvíle.
přidáno 26.03.2015
hodnoceno 21
čteno 1368(21)
posláno 0
a dýchej se mnou ...
přidáno 26.08.2014
hodnoceno 24
čteno 1947(28)
posláno 0
však dnes ne ještě...
přidáno 06.07.2014
hodnoceno 17
čteno 1401(18)
posláno 0
Toulal jsem se sám večerní Plzní a myslel na někoho, kdo pro mne stále moc znamená, když tu mne napadla tahle něžná básnička! Hned jsem ji té milé osůbce poslal jako SMS a později i e-mailem do Plzeňského deníku do rubriky "čtenář - reportér ". Tam spíše jen tak z legrace, ale oni ji 19.1. 2007 skutečně otiskli i s několika pochvalnými slovy! Snad se bude líbit i vám...
přidáno 19.12.2007
hodnoceno 26
čteno 2542(35)
posláno 1
na cestě do tvého světa
přidáno 04.11.2014
hodnoceno 19
čteno 1305(16)
posláno 0
počkám...
přidáno 04.02.2014
hodnoceno 14
čteno 2191(21)
posláno 0
Třetí soutěžní pro Veršotepárnu, tentokrát se slovy radost, rameno, potlesk, mrcha, blesk.
přidáno 19.02.2015
hodnoceno 17
čteno 1345(24)
posláno 0
Sonet sicilský. Zadaná slova: Slunce les kytice škola klobouk
přidáno 01.04.2015
hodnoceno 19
čteno 1357(14)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :
Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming