|
Člověk je tvor věčně pochybující...
|
|
variace na beatnické motivy (možná něco více či spíš méně)
|
|
Jedna starší...
|
|
Jedna z novějších písní v daktylu s využitím vnitřních rýmů.
|
|
Opojení vzpomínkou na tebe
|
|
Když člověk konečně otevře oči...
|
|
Očekávání je chybou...
|
|
Snažím se psát z pohledu jiných osob. Teď mám za téma emocionálně nestabilní a se sklony k sebepoškozování. Budu ráda za jakékoliv připomínky.
|
|
deziluze evryvér
|
|
Hříčka na světlo a tmu.
|
|
|
|
Po roce naivních přání říkám dost...
|
|
Tipuju tak 3, možná spíš 4 roky zpět. Takový výkřik.
|
|
|
|
|
|
Třetí z nářků příliš mladé dívky. Je méně konkrétní, ale to neznamená, že je i méně skutečný.
|
|
Sedím tu u stolu a sedím tu tak sama, osamocena od světa, který přináší do života cukr.
|
|
Nějak to ventilovat musím
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!

