|
pořád se po kolena brodím v krvi minulosti
|
Ty by ses nejradši neviděl
a já bych tě nejradši viděla
a vpila se
a už nevypila
z náměstí tvejch tváří,
kde se sbíhaj silnice tvejch vrásek,
kde se sváří
naše bývalost
z náměstí tvý tváře,
kde se páře
víra v lepší rána bez tebe
je rána,
která narozdíl od našich doteků není smrtelná
a já bych tě nejradši viděla
a vpila se
a už nevypila
z náměstí tvejch tváří,
kde se sbíhaj silnice tvejch vrásek,
kde se sváří
naše bývalost
z náměstí tvý tváře,
kde se páře
víra v lepší rána bez tebe
je rána,
která narozdíl od našich doteků není smrtelná
uživatel smazán
Skvělá
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
timelady řekla o Jsoucno :(Slunce, co svítí na opačnou stranu. Bez něj by byl můj život až moc růžovej))

