|
|
|
Veľa ma naučila, často rozmýšľam, či...
|
|
Sám si mi to predsa sľúbil!!!...
|
|
... v angličtine je len názov, žiadny strach...
http://www.youtube.com/watch?v=l-BCDFEcIg4
http://www.youtube.com/watch?v=-dqSmy30JcU
|
|
|
|
"Hruškotras" = Shakespeare
|
|
|
|
...
|
|
kašlu na to. (osobní básničky se pořád píšou hrozně špatně)
|
|
|
|
...všechny nemilosrdné kritiky prosím o projití kolem se zavázanýma očima ;-) . Toto NENÍ poezie. Toto zazpívala moje duše po krásném víkendu s přáteli :-)
|
|
|
|
Koproduční báseň s Cvokhauz. Vypadli jsme na celý den do světa :D ušli jsme pěknou řádku evropských metrických jednotek a pak jsme koukali na ptáky na betonovém plácku a sledovali velbloudy na cigaretách. Taky jsme lezli po stromech, ale to už je jiný příběh.
|
|
|
|
... venované Juli a ostatným, ktorí pri mne sú a boli, aj vtedy, keď ma srdce bolí...
Nosná báseň zbierky, paradoxne,vznikla až dnes, môžem ju konečne s čistým svedomím uzavrieť... ironicky vtipné, nie? ;) ♥
|
|
|
|
... jen drobné nuance a výkřiky!
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
stimpre [18], Anticque [16], adelajda [14], Handour [14], tomibender [13], Šmudlinka [12], AmiLu [11], Vyznani [11], Jn Jn [11], nenunka [9], Ten, jenž temnotu si užívá [3]» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.

