Existují zhudebněné básně nebo zdramatizované romány, ale jakým přídavným jménem charakterizovat to, že tato povídka je inspirována básní?
![]() ![]() ![]() ![]() |
naslouchací povídka
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
Tak trošku můj život, jen spřáhlý s mou fantazií a touhou, která možná najde svůj cíl. Snad vás neunudím k smrti...
![]() ![]() ![]() ![]() |
Rám odrazu je v terminologii jedné firmy balící jednotka pod identem 56019089. Ten název mě ihned zaujal a myslím si, že každý z nás máme ve svém životě nějaký rám odrazu.
![]() ![]() ![]() ![]() |
Moře je tajemné a nádherné...a nebezpečné
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
Prolog... plním si sen o knize ;)
![]() ![]() ![]() ![]() |
Zařazení tohoto kousku kolísá mezi povídkou a experimentem. Přeji příjemné počtení a budu vděčný za komentáře.
![]() ![]() ![]() ![]() |
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sasanka [13], Džejný [13], Wendy Janov [9]» řekli o sobě
Boleslava řekla o Sokolička :Moc fajn holka, krásný básničky i povídky - to je ideální kombinace! A nemáme společné jenom ty sportovce...přihlásily jsme se přece na Psance ve stejný den (to bude znamení...)