|
Musela jsem vložit jen takhle krátký kousek, víc mi toho vložit nešlo. Přiznám se, že jsem to nevymýšlela sama, spoluautorem je Tadeáš Suchý. :)
|
|
|
|
Tenhle díl je speciálně věnovaný Mannaz, za to, jak mi pomáhá tím, jak hltá další a další díly Vlkodlačí hrozby. Proto zatím ještě daruji Nisovi život a tahle kapitolka bude věnována především jeho proměně. :) Ještě jednou díky :))
|
|
Předchozím dílem jsem si další psaní trošku zkomplikovala, ale rozhodla jsem se pro třetí možnost pokračování. Tak snad jsem vybrala dobře. (Pro zajímavost: první možnost byla nechat ji mrtvou a ta druhá, že by to byl jen sen.)
|
|
Uf, konečně jsem to dopsala, pořádně jsem se u toho zapotila, tak doufám, že to bude stát za to.
|
|
Tahle část Vlkodlačí hrozby se pro mě stala neskutečným oříškem a nevyřešitelným rébusem. Tak doufám, že jsem se s tím nakonec poprala aspoň trošku dobře.
|
|
Začínám zjišťovat, že nestíhám psát :D Siena si ale najde svého druha, se kterým se rozhodne strávit život, aby nebyla stále sama, i upírky potřebují společnost. Ale budu vás do zítřka trošku napínat, aby se neřeklo. :) Navíc musím pokračování dopsat :D
|
|
Siena a elfští bohové? Mimochodem, těšte se na konec celého románu, dostala jsem brilantní nápad, jak vše zakončit!
|
|
"Zemřeme..." zašeptala jsem a ohlédla se na kotouč slunce. Neviděla jsem ho několik století. Nosil život, ale ne pro mne. Pro mě teď znamenal smrt...
|
|
|
|
|
|
Fantasy kniha inspirující se mýty o duté zemi a skryté říši pod povrchem.
|
|
Sice jsem to psala asi před půl rokem ve škole (v mediálce, když jsi chyběla, Snářko :D), ale už jsem dlouho nic nepřidala a s Radioactive se to vleče...
No další příběh na dost okoukané téma, ale snad se bude líbit :D
|
|
Konec první části románu, doufám, že konec překvapí :)
|
|
Po dlouhé době se zase vracím k jednomu rozepsanému dílku. :)
|
|
Bol by som vám veľmi vďačný za komentáre. Rád by som vedel, či by"román" mal aj budúcnosť ;)
|
|
Dost klišé, co se tohoto sci-fi žánru týče, ani jsem to nepsala teď, ale asi před půl rokem. :D Ale bylo by docela fajn pokračovat, kapitoly jsou krátké, tak doufám, že se nebudete nudit...
|
|
První opravdu zákeřná lest, se kterou jsem se při Dračím doupěti setkala. Doufám, že tam nebude působit příliš nepatřičně, snažila jsem se to tam začlenit jako jakoukoli jinou scénu :)
|
|
Spíš takový dodatek za 4. kapitolu, kterou jsem rozdělila kvůli délce :D
|
|
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!

