Začalo to jako krátká povídka, ale stává se z toho vícedílné vyprávění a tady je úvod ke všemu. Věci, které zde nejsou vysvětleny se objeví v dalších částech.
přidáno 05.07.2013
hodnoceno 4
čteno 1153(11)
posláno 0
přidáno 01.08.2013
hodnoceno 5
čteno 1310(13)
posláno 0
Jedna starší povídka.
přidáno 04.06.2016
hodnoceno 5
čteno 1193(4)
posláno 0
jakou má láska sílu?zamiluje se a nebo ne?...Sem vděčná za každý komentář.
přidáno 15.10.2007
hodnoceno 6
čteno 1613(20)
posláno 0
kousek vytvořený na začátku roku 2010...
přidáno 17.09.2012
hodnoceno 2
čteno 1252(10)
posláno 0
Pokračování navazující na úvod :) Stále je to ještě spíš vyprávějící část, ale děj už se pomalu začíná rozbíhat.
přidáno 06.07.2013
hodnoceno 2
čteno 1031(10)
posláno 0
Omlouvám se, že to není dělené na odstavce, nešly mi udělat ;)
přidáno 24.02.2013
hodnoceno 1
čteno 1110(3)
posláno 0
Krátká povídka o tom, co se stane, když se rozbije "kámen logiky". Povídka je zamýšlená jako poučení pro budoucí autory, aby krotili svoji fantazii a dbali na zachování logiky ve svých příbězích.
přidáno 13.04.2013
hodnoceno 12
čteno 2109(19)
posláno 0
Když mě na chvilku oslovila můza aneb fantasy povídka inspirovaná Nekonečným příběhem a Letopisy Narnie, někdo si v tom najde i Pána prstenů a možná i Harryho Pottera. 1. díl ze tří.
přidáno 24.06.2013
hodnoceno 5
čteno 1234(6)
posláno 0
nový nepřítel
přidáno 25.06.2013
hodnoceno 1
čteno 1164(7)
posláno 0
Další část mého klišoidního příběhu :) :D
přidáno 20.08.2013
hodnoceno 5
čteno 1287(5)
posláno 0
Poslední díl povídkového cyklu, s jiným nepřítelem a nástrahami.
přidáno 26.06.2013
hodnoceno 3
čteno 1141(4)
posláno 0
přidáno 21.03.2015
hodnoceno 1
čteno 1146(10)
posláno 0
Za jakoukoliv reakci budu vděčná.
přidáno 13.04.2016
hodnoceno 14
čteno 1385(25)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :
Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming