|
|
|
hnusné
|
|
9. 12. 2004
|
|
Vim že neni dobrá po pravdě je hrozná,ale kámoška mě sem í donutila dát tak že chci tu krytiku vidět perteto domě já to unesu .
|
|
...implozivní exploze...
|
|
Nechala jsem ji rozepsanou, a když jsem se k ní vrátila, tak už jsem ji nemohla dokončit.
|
|
V názvu není chyba
|
|
"Na, tady je něco pro tebe a teď si vyber, co to znamená." - Kato
|
|
...když už sem dáváte ty cizojazyčné, tož jedna španělská...
|
|
|
|
treba: http://www.youtube.com/watch?v=41R1jN26b4I&NR=1
|
|
...
|
|
|
|
|
|
.. za některé věci si asi opravdu můžeme jen a jen sami :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".

