podobná díla k Vzpomínky


Ráda jezdím za tmy autobusem...;)ale nerada se loučím...je mi potom smutno...a všímám si nepodstatných maličkostí...i svých pocitů...*
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 25
čteno 2949(93)
posláno 0
nazí a bosí...
přidáno 31.07.2008
hodnoceno 9
čteno 2288(40)
posláno 0
starší... ale má srdeční záležitost :) + foto vlastní výroby :)
přidáno 11.05.2008
hodnoceno 14
čteno 1762(51)
posláno 0
Zatím nemá název...i když je velice osobní, i když pro mě hodně znamená ;) Po dlouhé době je to básnička o lásce, po dlouhé době jsem šťastná...je taková sváteční...stejně jako tohle období před Vánoci;)...děkuji ččč :-*
přidáno 18.12.2007
hodnoceno 28
čteno 2320(54)
posláno 0
dnešek byl zvláštní.... pohodový a šťastný :).. takže se pokusím nalít tu spokojenost i vám :) foto mé ... lehce upravené :)
přidáno 07.09.2008
hodnoceno 8
čteno 1830(36)
posláno 0
mám záchvat exhibicionismu
přidáno 22.10.2007
hodnoceno 9
čteno 2214(40)
posláno 0
...neuvěřitelné...co umíš.
přidáno 21.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1819(16)
posláno 0
přidáno 27.01.2008
hodnoceno 10
čteno 1659(32)
posláno 0
"imaginárno"
přidáno 20.03.2008
hodnoceno 4
čteno 2090(14)
posláno 0
...roste mi v pokoji, ale nestačí...
přidáno 25.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1675(23)
posláno 0
pár slov před spánkem, jsem unaven, proto tak krátce....
přidáno 21.08.2008
hodnoceno 5
čteno 2118(17)
posláno 0
***
přidáno 23.03.2009
hodnoceno 2
čteno 1653(19)
posláno 0
...............
přidáno 16.02.2008
hodnoceno 3
čteno 1648(22)
posláno 0
...až budeme sami
přidáno 14.04.2008
hodnoceno 10
čteno 2319(30)
posláno 0
i když není zas až tak svatý... :)... ale "dnes už to nebolí" :)
přidáno 24.06.2008
hodnoceno 10
čteno 2227(49)
posláno 0
...já rád snívám
přidáno 13.10.2008
hodnoceno 7
čteno 1555(15)
posláno 0
stručný výkřik, možná trošku obyčejný, stejně jako já :) za jakékoli komentáře budu velmi vděčná :)
přidáno 27.08.2011
hodnoceno 5
čteno 2367(25)
posláno 0
***
přidáno 08.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2155(20)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :
Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming