|
Prostě.. někdy je dobré se zavřít před světem, otevřít láhev vína a vzpomínat..
|
Ochutnal jsem její rty,
a vůni jejích havraních vlasů,
prsty vnímal každou kudrlinku,
každý kousek těla plného rytmu.
Jediná noc, jediný den,
tanec krásnější než stovky bakchálií,
oči, v nichž tak nádherně se utápělo,
a písní si získala mé srdce.
"podzimní obloha dala se do gala,
večerní vánek se do vlasů vplétá"
A nikdy už nic nezničí,
vzpomínky.
a vůni jejích havraních vlasů,
prsty vnímal každou kudrlinku,
každý kousek těla plného rytmu.
Jediná noc, jediný den,
tanec krásnější než stovky bakchálií,
oči, v nichž tak nádherně se utápělo,
a písní si získala mé srdce.
"podzimní obloha dala se do gala,
večerní vánek se do vlasů vplétá"
A nikdy už nic nezničí,
vzpomínky.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vzpomínky : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Epitaf
Předchozí dílo autora : Miluji tě!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Adrianne Nesser :jsem ráda, že tu je, protože to co píše...je ze života a nikdo to neumí podat lehčeji:) dík adri:)

