|
kdo si hraje.. :))
|
|
2010
|
|
jestli bude někdy konec světa, tak si za něj můžeme sami
|
|
Malinko zmatek v mojí hlavě... Promiňte ...
|
|
|
|
Dáááááááááádááááááááááá!!!! O:OKKSA NHNů}sdhm. , )´jz÷wčz h - Děkuji.
|
|
|
|
Možná jsem schizofrenik, možná mam ráda sovy, tady raději buďte shovívaví.
|
|
Pokus omyl Zkouška přiběhové básně a Žádost o námět osudu Prince....
|
|
|
|
Vůbec netuším, jak na to budete reagovat... Šla jsem v noci kolem kostela za velkolepé bouřky, sedla jsem si na obrubník a v dešti stvořila cosi ..
|
|
ze života hmyzu
|
|
Pokus o skloubení německého nesmyslu s tématikou rasismu.
|
|
Nenapadá vás lepší název?
|
|
jen tak mě to napadlo :)
|
|
Jsem v té fázi psaneckého života, té.. prostě slabší. Opakuji se, nesnášim to slovo, ale už je to klišé. Chjo. Tak se to snad zas zlepší.
|
|
"Surrealistická" sbírka čehosi (tématicky trochu příbuzné limerickám), berte s nadlehledem ;-)
|
|
Titulní - 2009
|
|
2009
|
|
|


