podobná díla k Kluci


mlčky
přidáno 29.08.2014
hodnoceno 27
čteno 1643(41)
posláno 0
přidáno 07.12.2012
hodnoceno 23
čteno 1843(42)
posláno 0
přidáno 08.10.2014
hodnoceno 23
čteno 1386(32)
posláno 0
další o nás
přidáno 02.09.2014
hodnoceno 19
čteno 1819(37)
posláno 0
Inspirováno fotografií Kurta Huttona "Chic Parisien". Omlouvám se za její špatnou kvalitu. Naskenováno.
přidáno 03.12.2012
hodnoceno 17
čteno 1821(44)
posláno 0
přidáno 04.12.2017
hodnoceno 24
čteno 1672(42)
posláno 0
Sama pořádně nechápu, co to ze mě vylezlo :)
přidáno 29.12.2011
hodnoceno 20
čteno 1633(43)
posláno 0
Asi jsem včera zahlíd něco, co jsem neměl. Měl bych mlčet a jsem za to na sebe fakt naštvanej. Spíš deníkovej zápisek.
přidáno 02.02.2024
hodnoceno 13
čteno 575(19)
posláno 0
Ukolíbavky psychopatů.
přidáno 30.09.2013
hodnoceno 15
čteno 1485(26)
posláno 0
Minimalistický, snový náhled do dvou nepropojených světů.
přidáno 01.11.2017
hodnoceno 13
čteno 2100(33)
posláno 0
přidáno 05.02.2010
hodnoceno 13
čteno 1895(45)
posláno 0
přidáno 26.10.2013
hodnoceno 9
čteno 1839(32)
posláno 0
přidáno 25.12.2013
hodnoceno 3
čteno 1322(15)
posláno 0
přidáno 29.07.2012
hodnoceno 6
čteno 2017(23)
posláno 0
Pro Taron, a vlastně pro všechny Psance. Pánové si na konci změňte písmenko. Můžeš číst i od zadu.
přidáno 05.05.2013
hodnoceno 10
čteno 1563(36)
posláno 0
Smyčka, co plete si lid, z provazů politiky.
přidáno 03.02.2016
hodnoceno 10
čteno 1556(22)
posláno 0
a glimpse
přidáno 30.10.2017
hodnoceno 6
čteno 1715(30)
posláno 0
Tak nějak... O nás.
přidáno 04.09.2009
hodnoceno 9
čteno 1502(40)
posláno 0
Poté co jsem pod heslem moudřejší ustoupí uvolnil neoblomné paní místo, protože říkala že tam má místenku tak jsem sepsal tohle. Dodatek: Nakonec se zjistilo že má místenku do vedlejšího vozu. 3:-)
přidáno 19.03.2012
hodnoceno 9
čteno 1701(10)
posláno 0
přidáno 02.01.2015
hodnoceno 23
čteno 1471(19)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :
Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming