|
|
|
|
|
|
|
Jedna z těch starých
|
|
|
|
|
|
|
|
rýmovačka
|
|
L.Ch.
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevím jak..
|
|
Nebáseň věnovaná známému, který už není mezi živými. Inspirace: Koncert kapely Soukromey pozemek Příbram.
|
|
/protože se mi podařilo jí omylem vymazat./
|
|
Taková vzpomínka.. :)
|
|
|
|
říkám si: ,,Něco (hodně) tomu chybí, ale co ?" (ani vlastně nevím, co to ma být, tím to asi bude)
|
|
|
|
Když se nudím ve vlaku....
|

