|
jakýsi rozmar mysli v pozdních večerních hodinách
|
|
Takovâ hloupost ... :)
|
|
Škoda, že nemáme žádné jizvy po radosti. Tak málo si toho odnášíme z okamžiků, kdy jsme v klidu.
|
|
|
|
První dílo od října
|
|
Kdo si honí v trní?
|
|
|
|
...tohle...
|
|
It's got the point!
|
|
|
|
akčrtsáz ej kulk a ykvusáz nej uosj ykloh ežotorP
|
|
Včera padaly perseidy...
|
|
V pekle jsme za cizince, jenže jen tam nás docení
|
|
|

