|
|
|
|
|
Kam jsem se to zase dostal?
|
|
|
|
Zase.. ale mě to prostě baví :)
|
|
|
|
Ne...tohle opravdu nepovažuji za umění:-))
|
|
|
|
...
|
|
ja uz jdu dal..
|
|
Byl to rok....
|
|
nekdy slovo konec nepochopim tak docela dobre. a snazim se to videt jako zacatek. nekdy ten zacatek je stejne posranej jako ten konec.
|
|
přijde mi to až moc hezký na to, aby to byla pravda
|
|
|
1|2

