M.B.
přidáno 08.10.2011
hodnoceno 3
čteno 1265(20)
posláno 0
Odejdi..
a vezmi si vše na čem mi záleží
vezmi si sebe.
přidáno 27.05.2013 - 21:15
Bolívá když láska odchází,
stejně jako smutek poté přichází,
přesto naděje nepozbývej,
každou radost ochotně vítej.

Vím přesně o čem mluvíš a vystihla jsi to přesně.
přidáno 09.11.2011 - 17:09
...sebemrskačský trfený výkřik ;)
přidáno 08.11.2011 - 17:10
Firel
Velice krátké ale výstižné..:)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jak snadno se tě lze zbavit. : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Někdy to není takové jaké by jsme chtěli
Předchozí dílo autora : Pokrytče, zůstaneš navždy sám!

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Sebastián Wortys řekl o Singularis :
Systematick-á/ý genderfluid intelektuál fascinovan-ý/á veřejnou hromadnou dopravou, kter-á/ý mě kontaktoval(a) v reakci na závěr knihy Vtiposcifilo-z/s-ofie a mou aktuální poptávku po lidech společných zájmů. Díky n-í/ěmu jsem se, podobně jako Severak, dozěděl o psanci.cz.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming