podobná díla k Myslíš?


Tohle prostě muselo ven..
přidáno 22.05.2020
hodnoceno 14
čteno 1147(22)
posláno 0
Nechal jsem se inspirovat četbou cestopisu a pak i fotkami onoho Ráje...
přidáno 05.11.2011
hodnoceno 16
čteno 1853(21)
posláno 0
Klasický sonet s volnou délkou veršů.
přidáno 17.09.2015
hodnoceno 4
čteno 1245(20)
posláno 0
rozchod...
přidáno 05.06.2019
hodnoceno 6
čteno 1308(15)
posláno 0
*******
přidáno 03.01.2010
hodnoceno 12
čteno 1757(26)
posláno 0
Toulky časem.
přidáno 12.02.2020
hodnoceno 5
čteno 895(10)
posláno 0
přidáno 18.02.2013
hodnoceno 22
čteno 1455(23)
posláno 0
přidáno 03.08.2015
hodnoceno 18
čteno 1595(41)
posláno 0
Když to nejde..tak to nejde, ale už se na tom pracuje. Optimismus je na cestě. :-)
přidáno 22.04.2020
hodnoceno 11
čteno 1032(18)
posláno 0
neprohrávám. rovnou se vzdávám. je pro mě důležitější přátelství. který bych svým vyznáním zničila. dusim to v sobě. a věřim v lepší zítřek.
přidáno 19.10.2008
hodnoceno 6
čteno 1997(27)
posláno 0
Jeden z prvních hudebních textů pro někdejší partnerku.
přidáno 12.08.2015
hodnoceno 10
čteno 1339(15)
posláno 0
přidáno 26.11.2011
hodnoceno 12
čteno 1831(26)
posláno 0
...................................................................................................
přidáno 27.03.2013
hodnoceno 6
čteno 1885(13)
posláno 0
hořká miniatura
přidáno 01.11.2008
hodnoceno 9
čteno 1730(22)
posláno 0
Nikdy už Tě nebudu chtít zpátky, ale vždy o Tobě budu vědět.
přidáno 18.01.2012
hodnoceno 7
čteno 1907(29)
posláno 0
Tentokrát trochu jinak.
přidáno 08.09.2020
hodnoceno 13
čteno 1204(20)
posláno 0
(I.N.) báseň je trošku staršího data (ale ne zase moc)... Věnováno tomu, který si ve virtuálním světě říká Sleeper, ale také všem těm, kteří nemohou - či nechtějí - přejít od slov k činům!
přidáno 19.11.2008
hodnoceno 10
čteno 1517(23)
posláno 0
Starší píseň s novou aranží.
přidáno 07.12.2015
hodnoceno 13
čteno 1604(16)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :
Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming