|
Dnes uplynulo presne 12 rokov odo dňa, ktorý vraj zmenil svet...
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=buQy8zQd8dY
|
|
tuto píseň jsem složil v září 2007
|
|
|
|
To obvinenie nie je krivé a mne je stále navracanie, keď si spomeniem...
http://www.youtube.com/watch?v=BcdKBVI0mPg
|
|
narození nebo život
|
|
výkřik za druhé? Za sebe? Vím já? Za nás všechny!
|
|
po včerejším koncertě Pillow fight, http://bandzone.cz/pillowfight ,křest CD, still water, jedna z písní a pár postřehů..../strašně se mi líbí ten výběr -básně-štěstí x neštěstí /
|
|
|
|
Homérovi a Puerovi.
|
|
Dnes jsme měli ve škole návštěvu z ČT. Mé frustrace z kolegů jsou schované v tomhle textu.
|
|
|
|
|
|
Má první básnička, buďte shovívaví :D
Je inspirována "neštěstím" mých známých.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Dream řekla o Jamellie :BOŽÍ kámoška s nádhernými příběhy. :D Jen jim to ukaž!!! :)))

