|
|
|
...další nálož z grafomanského hnojiště...
|
|
Nevím jak..
|
|
..je to dílo SSS, z jeho sbírky, kterou mi věnoval.. Dopsala jsem k tomu svoje slova a udělala z toho naše dílo. /moje je kurzíva.
(čtěte pomalu, tak je to totiž nejlepší.)
|
|
|
|
Jana.
|
|
|
|
O.F.
|
|
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=rdSKbILsezY
/protože když si jí pustíš tak je taky ucítíš.
|
|
a mozek žere nostalgii
|
|
|
|
|
|
bez anotace. neni nic, co víc bych chtěla říct. snad jen, že jsem to nechtěla nechat jen na papíře.
|
|
|
|
|
|
/protože se mi podařilo jí omylem vymazat./
|
|
Jen část z celku
Vím, že to víš
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)

