Kategorie všechny

možná je to úvaha, možná je to součástí nějaké mé přeměny, nějak poslední dobou mé básně jsou vlastně prózou, ale zatím mají formu básně
přidáno 19.02.2015
hodnoceno 9
čteno 1969(16)
posláno 0
Jedna touha...
přidáno 30.04.2010
hodnoceno 7
čteno 3331(30)
posláno 0
Anglický sonet.
přidáno 11.02.2016
hodnoceno 11
čteno 1446(17)
posláno 0
Básnická abeceda 7.díl: Balada milostná
přidáno 21.04.2015
hodnoceno 12
čteno 1820(17)
posláno 0
(někdeuvnitřtušíš,cojesprávné,takpročto,kurva,takbolí)
přidáno 23.10.2012
hodnoceno 10
čteno 1842(22)
posláno 0
Básnická abeceda 5. díl: Balada
přidáno 05.04.2015
hodnoceno 17
čteno 1506(23)
posláno 0
už dlouho jsem nepsala s tím, že chci něco říct, tak nevím, jestli se mi to povedlo.
přidáno 10.11.2015
hodnoceno 11
čteno 1916(30)
posláno 0
Básnická abeceda 6. díl: Balada francouzská (villonská)
přidáno 13.04.2015
hodnoceno 6
čteno 1869(16)
posláno 0
nevím, jak to správně pojmenovat... tak snad o prozření, o dospění člověka jako takového. Lehce pod vlivem Saint-Exupéryho. Asi nějak moc přemýšlím...
přidáno 20.01.2015
hodnoceno 23
čteno 1564(26)
posláno 0
otázka „a k čemu mi to je?“ se poslední dobou stala otázkou zásadní
přidáno 18.02.2015
hodnoceno 18
čteno 1759(30)
posláno 0
přidáno 28.10.2014
hodnoceno 7
čteno 1899(20)
posláno 0
jsou chvíle co tě dostanou..
přidáno 06.02.2015
hodnoceno 22
čteno 1820(26)
posláno 0
...má keců jak Palacký. Ranní vlakovice.
přidáno 27.06.2016
hodnoceno 10
čteno 1303(17)
posláno 0
Hmm... trochu se mi vymkla z rukou. První tři řádky mě napadly v sobotu na vodě...
přidáno 07.03.2012
hodnoceno 17
čteno 2534(36)
posláno 0
A stojí tam tak sama....
přidáno 15.04.2016
hodnoceno 7
čteno 1482(18)
posláno 0
útržky té nejlepší deprese kterou jsem mohla mít
přidáno 19.09.2010
hodnoceno 5
čteno 2076(25)
posláno 0
přidáno 17.02.2011
hodnoceno 3
čteno 2340(13)
posláno 0
přidáno 24.03.2011
hodnoceno 3
čteno 2349(23)
posláno 0
1 ... 7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21 ... 188
» narozeniny
Puškvorec [15], Amazonka [14], Beast [13], MonoGame° [5], Martin Patřičný [3]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming