Novinky


[08.06.2009]

Kámen, nůžky, papír

Další minihrátka, název říká vše ;)
[20.05.2009]

Hrátky

Věnujte pozornost levému sloupci, kde se osamostatnily TEXTOVÉ HRÁTKY. Přibyla nová s názvem PUZZLE. Můžete si náhodně sestavit báseň z již publikovaných od nějakého autora. Někdy to dá opravdu zajímavý výsledek :)
[17.05.2009]

Ukřičník

Od teď je možno posílat přes ukřičník soukromé zprávy, které uvidí jen vybraný příjemce.
[16.05.2009]

Změny designu a další

Přidání pravého sloupce jste si všichni všimli, stejně tak jeho obsahu. Tapety na plochu počítače jsou nepřehlédnutelné, pokud budu mít čas nějakou občas vytvořím, nebráním se ani spolupráci z vašich řad, pokud někdo chce nějakou udělat, nechť mi napíše, podám základní instrukce. Poslední novinkou je jednoduchá verze pro mobilní telefony, najdete ji na adrese wap.psanci.cz, kterou zadáte do vašeho mobilu.
[09.12.2008]

Chat

Chat byl aktualizován na novější verzi a zároveň přemístěn na novou samostatnou adresu http://www.ukricnik.cz. Jelikož bude sloužit nejen pro psance, ale je otevřen všem, je zapotřebí abyste se do něj registrovali znovu.
[11.11.2008]

Banner

Soutěž o nejlepší horní banner vyhrál dle hlasování JOURNEYMAN, přivítejme ho proto na chodníku slávy. :)
[27.09.2008]

SOUTĚŽ - horní banner

Po přihlášení ve vašem OSTATNÍM nastavení si můžete zapnout zobrazení horního banneru. Prozatím je tam jen jeden, narozeninový. No a teď to hlavní, tímto vyhlašuji soutěž o nejhezčí banner, téma banneru není žádné, prostě udělejte jakýkoliv. Podmínkou je velikost 770x100px a formát jpg, gif nebo png, avšak žádné pohybující se animace. Každý uživatel může zaslat až 3 soutěžní bannery, uzávěrka bude 31.10. Poté bude mít možnost každý přidělit hlas jednomu, o kterém si myslí, že je nejlepší. Vyhlášení proběhne 11.11. a vítěz poputuje na chodník slávy :) Bannery mi posílejte na email info@psanci.cz, nezapomeňte uvést váš nick. Po skončení soutěže můžete dál posílat další bannery, budu je přidávat na web abyste si je mohli zobrazit. Mimosoutěžní již mohou být animované, a posílejte je klidně i ve formátu swf (flash).
[25.09.2008]

Psančí narozeniny

Na levé straně dole přibyl boxík, kde se objevují psanci slavící narozeniny (datum registrace). Počet let, jak dlouho jsou již zde, je uveden v hranatých závorkách.
[09.09.2008]

Tématické týdny

Od zítřejšího tématického týdne začne bodování aktivních psanců. Body budou přidělovány od 9. měsíce 2008 následovně: Vložení díla 3 body, ohodnocení cizího díla 1 bod, vložení komentáře k cizímu dílu (jen jednou) 1 bod. První místo 3 body, druhé místo 2 body, třetí místo 1 bod. Bodování bude trvat přesně 1 rok, tzn. 12 soutěžních týdnů. A vítěz poputuje minimálně na chodník slávy (možná i něco víc, za rok se toho může stát hodně).
[26.08.2008]

Čtenost deníku

Přidáno počítadlo globální čtenosti deníku, takže nyní se zaznamenávají i přístupy nepřihlášených uživatelů. Stejně jako u díla první číslo značí přečteno celkem a číslo v závorce přečteno přihlášenými uživateli. Jen bych dodal že počitadla jsou narozdíl od jiných serverů hodně přesná a nejsou uměle zvyšována.
[25.08.2008]

Ikonky nálady

Ve vašem OSTATNÍm nastavení si můžete vybrat ze 133 ikonek charakterizující vaši momentální náladu. Tato ikonka se bude zobrazovat pod vašim jménem při nájezdu myší na vaše jméno, a také před vaším jménem na stránce online uživatelů.
[17.08.2008]

Poslední video v deníku

Na úvodní stránce se nyní dole v levém sloupci zobrazuje poslední video vložené v deníku.
[17.08.2008]

Počet slov a písmen

Byl vylepšen skript pro počítání počtu slov a písmen v dílech.
[11.08.2008]

Nové funkce

Veškeré funkce pro VIP byly zpřístupněny všem. Užívejte :) Cenou za toto je zobrazování reklamy. Kdo reklamu nechce, ten může zaplatit klasickou částku 200,- Kč za rok a reklamy mu zmizí.

Seznam funkcí:
- zakázat zobrazování svého jména v online uživatelích na webu
- historie ukřičníku obsahuje 1000 záznamů namísto 100
- do zápisku v deníku možno přiložit jedno video ze servrů n-joy.cz,youtube.com nebo stream.cz (pokud máte zájem o další, napište)
- jedno video je také možno vložit do svého profilu
- kapacita pro 1000 poznámek místo 100, možnost do každé poznámky vložit jedno video
- kapacita pro 1000 emailů místo 100, uživatelsky přívětivější, možnost do každého emailu vložit jedno video
- černá listina ignorovaných uživatelů, kteří vám nemohou poslat email
- jednoduché stahování mp3 souborů které jsou u děl
- statistiky tématických týdnů - jak kdo hodnotil
- rozšířené vyhledávání (navíc v dílech nebo denících specifického autora, ve vlastních poznámkách a emailech)
- možnost nechat si posílat komentáře k dílům na email
- vkládání komentářů k jednotlivým autorům
[14.07.2008]

VIP

Další VIP funkce doprogramovány...konkrétně možnost nechat si posílat komentáře k dílům na email a vkládání komentářů k jednotlivým autorům (tyto komentáře vidí všichni v profilu autorů).
[06.06.2008]

Náhled před vložením

Před finálním vložením díla nebo zápisku do deníku si můžete zobrazit, jak bude vypadat - kromě obrázků zformátuje text do výsledné podoby a vy jej tak můžete nejprve doupravit a až budete spokojeni vystavit.
[26.04.2008]

Heslované zápisky v deníku

Ke každému zápisku v deníku je možno nyní přiřadit heslo pro přístup. Čtenář text zápisku nevidí, dokud toto heslo nezadá...
[19.03.2008]

Textové hrátky

V informačních odkazech můžete spatřit nový odkaz Textové hrátky. Po kliknutí se dostanete na seznam čítající nyní dva generátory. U každého je nápověda co dělá. A pokud máte nápad na nějaký další, napište si o něj...
[09.03.2008]

MP3

Vstupujeme do nové etapy serveru, ke každému dílu je možno nyní přiložit MP3 soubor, v detailu díla se pak zobrazí flashový přehrávač, který danou mp3ku přehraje...a pozor, nevkládejte nic k čemu nemáte autorská práva, jako je cizí hudba apod...tyto mp3ky slouží k autorskému čtení, tzn. namluvte své básně či díla a vložte je...nechci předbíhat, ale pokud se toto nějakým způsobem rozjede, tzn. že budete mp3ky přidávat, tak se zde rýsuje mnohem větší využití a propagace vašich děl, takže vemte si mikrofony a mluvte :)
[07.03.2008]

Podobná díla

Na konci stránky u každého díla se nachází nová položka PODOBNÁ DÍLA. Po kliknutí na ni se zobrazí seznam podobných děl na základě hodnocení, tzn. pokud 5 stejných lidí ohodnotilo 2 různá díla, jsou si tato díla podle tohoto žebříčku velice podobná a tudíž budou vzájemně v tomto seznamu vůči sobě nahoře...
1|2|3|4

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku