Novinky


[29.09.2007]

Orange skin

Jak jsem slíbil, tak plním...za chyby se platí ;) Přidán nový vzhled - ORANGE. A aby toho nebylo málo, tak u děl máte možnost si vybrat zarovnání...vlevo, na střed, nebo do bloku (vhodné pro povídky), no a pokud by náhodou někdo potřeboval, tak i vpravo :)
[28.09.2007]

Chyba při čtení děl opravena

Dnes při optimalizaci webu se mi podařilo vytvořit chybu, kterou jsem bohužel nezachytil a která způsobovala, že při čtení cizích děl, když byl člověk přihlášen, tak to zobrazovalo chybovou hlášku. Problém byl opraven...a abych svou chybu odčinil, vytvořím nějaký povedený vzhled :)
[27.09.2007]

Registrace

Jelikož vše běží jak má, tak s předstihem ukončujeme betaprovoz a nastupuje ostrý start...děkuji betatesterům...registrace jsou nyní uvolněny pro všechny...

A teď k novinkám. Vzhled webu si nyní můžete nastavovat odkudkoliv, stačí kliknout na barevný čtvereček nahoře. Na úvodní stránce přibyl výpis posledních veřejných příspěvků z chatu. V mailboxu máte možnost exportovat své emaily na samostatnou stránku vhodnou pro tisk nebo pro uložení do počítače. Tu samou možnost máte i s poznámkama. Diskuzní příspěvky můžete stejně jako komentáře k dílům měnit po dobu 10ti minut od odeslání. V nastavení profilu si můžete změnit pořadí diskuzních příspěvků (a to dle těch hlavních nebo dle odpovědí).
[25.09.2007]

Vzhledy

Ve vašem nastavení si můžete v sekci "ostatní" vybírat vzhledy webu. Postupně je budu předělávat k dokonalosti a vychytávat mouchy ;) K základním psancům přibyl vzhled "brčál" :) Pokud je někdo znalý ve tvorbě vzhledů skrz css soubory, nechť klidně vytvoří svůj vlastní vzhled a já jej pokud bude vyhovující přidám mezi ostatní...
[24.09.2007]

Startujeme

Sliby se mají plnit...nejen o Vánocích. Takže dovolte mi představit amatérský literární server PSANCI.cz. Co dodat, snad jen rozkoukejte se, přidávejte díla, hodnoťte je, diskutujte, chatujte, a tak dále... A samozřejmě kritizujte a hažte do placu nápady na vylepšení.
1|2|3|4
»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Sluníčková
» narozeniny
jannulka8 [11], silver_fox [9], TualKraplak [12], Noira [13], Mins [13], Tereza Vlašánková [7], Hellhor [10], Oxfethriel [10], Lisbeth S. [10]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku